Začalo to syrovou stravou, ale cesta nás dovedla k tomu, že styl stravování má každý jiný - jen je třeba se k němu dopracovat. Rawmania teď není ukázkou raw food, ale inspirací, že jedna surovina se může zpracovat nejrůznějšími způsoby a je jen na vás, který si vyberete a jakou cestou se k němu dostanete. Je načase pro jednou poslouchat zase sebe.

Nebeská miska

Nebeská miska

RAWMANIA
Recept
Po této kombinaci ovoce si zaručeně půjdete dát ještě jednu misku.

Tyto recepty mám moc ráda, rozmixované ovoce obložené tím nerozmixovaným. V létě vše vychlazené, v zimě se vzpomínkou na léto. Jednoduchá kombinace, ale přitom je naprosto úžasná. Je to jako dokonalý svěží pudink. Pro děti jako dělané! :-)

jednoducha svacinka8

Navíc patří mezi ty rychlé a chutné svačiny, které si můžete vzít s sebou v zavařovačce do práce. Je třeba si vytvářet zdravé chuťovky, když jste ve společnosti těch, kteří nejsou na syrové stravě. U lidí, kteří na syrovou stravu zrovna přecházejí, to může způsobovat chutě na nezdravé jídlo, které uvidí u ostatních. Ale když si přinesete něco, na co se vy sami těšíte a co vám hrozně chutná, budou vám naopak závidět ostatní. A sice to vezme ráno nebo předchozí večer trochu času s chystáním, ale není lepšího pocitu, než když víte, že pro své tělo děláte to nejlepší a zároveň se toho "zdraví" nemůžete nabažit.

jednoducha svacinka4

A třeba tím právě někoho inspirujete k tomu cítit se tak skvěle jako vy. Třeba se vás lidé budou ptát, jak to děláte a jaký je váš jídelníček. A věřte mi, že pokud se vás sejde víc, bude hned jednodušší v tom pokračovat. Protože ve dvou se to přece lépe táhne! :-)

jednoducha svacinka6

 • Suroviny:

  1 - 2 porce (záleží jak moc se chcete dělit)

  • 3 banány
  • 3 lžíce malin
  • 8-10 jahod
  • 1 lžička prášku acaí - nemusí být
 • Postup:
  1. Vše rozmixujeme dohromady a posypeme buď ovocem, které jsme použili, nebo tím, které mám zrovna po ruce.
  2. Malý TIP! Pokud všechny suroviny necháte zmrazit, můžete si vytvořit opravdu dokonalou zmrzlinu!
 • Ať se vám recept podaří! Přeji dobrou chuť. Pokud se vám recept líbí nebo jste si na něm už i pochutnali, budu ráda za váš komentář (níže na stránce) a za sdílení receptu s vašimi přáteli :)
Kategorie: Snídaně a svačinky Naposledy změněno úterý, 3. leden 2017

Autor:

Barbora Karchová

Začalo to v roce 2013 prvními recepty a vyvrcholilo to kuchařkou v roce 2017. Rawmania se mi pod ruky formovala po dlouhou dobu až mě dovedla k vlastní cestě, která není ani raw a ani vegan. Naučila jsem se poslouchat své tělo a dávat mu to, co zrovna potřebuje. Poslouchat své srdce a své aktivity směřovat tam, kde je mi dobře. Aktuálně se věnuji marketingu a projektovému managementu. Starám se o to, aby Rawmania nadále rostla a byla inspirací pro všechny, kteří stále hledají.

Odebírat inspirace a novinky