Začalo to syrovou stravou, ale cesta nás dovedla k tomu, že styl stravování má každý jiný - jen je třeba se k němu dopracovat. Rawmania teď není ukázkou raw food, ale inspirací, že jedna surovina se může zpracovat nejrůznějšími způsoby a je jen na vás, který si vyberete a jakou cestou se k němu dostanete. Je načase pro jednou poslouchat zase sebe.

Broskvová smoothie bowl

Broskvová smoothie bowl

RAWMANIA
Recept
A je tu další miska plná ovoce, tentokrát jsou hlavní ingrediencí zmražené broskve.

V těchto letních dnech se tyto studené smoothie bowls opravdu vyplatí, protože skvěle osvěží a dodají tělu ovoce, které v létě potřebuje. Buď si tedy můžete z této smoothie misky udělat přímo zmrzlinu a ozdobit ji ovocem, nebo ke zmraženému ovoci přidat trochu rostlinného mléka jako jsem to udělala já. K jiným kombinacím doporučuji vyzkoušet třeba různé džusy (například mražené mango bych zředila pomerančovým džusem atd.). Vzniknou vám tak nejen nové kombinace, ale i konzistence, která je tak akorát.

broskvova smoothie bowl1

Doufám, že si užíváte sluníčka, léta, sezónního ovoce a zeleniny, vody a všech letních radovánek! :)

 • Suroviny:

  1 porce

  • 2 broskve - nakrájené, mražené
  • 1 banán - nakrájený, mražený
  • 1 lžička mesquitu

    - koupíte zde 

  • 130ml kešu mléka - recept zde
 • Postup:
  1. Vše rozmixujeme dohromady a zdobíme čerstvými broskvemi :)
 • Ať se vám recept podaří! Přeji dobrou chuť. Pokud se vám recept líbí nebo jste si na něm už i pochutnali, budu ráda za váš komentář (níže na stránce) a za sdílení receptu s vašimi přáteli :)
Kategorie: Snídaně a svačinky Naposledy změněno středa, 28. červen 2017

Autor:

Barbora Karchová

Začalo to v roce 2013 prvními recepty a vyvrcholilo to kuchařkou v roce 2017. Rawmania se mi pod ruky formovala po dlouhou dobu až mě dovedla k vlastní cestě, která není ani raw a ani vegan. Naučila jsem se poslouchat své tělo a dávat mu to, co zrovna potřebuje. Poslouchat své srdce a své aktivity směřovat tam, kde je mi dobře. Aktuálně se věnuji marketingu a projektovému managementu. Starám se o to, aby Rawmania nadále rostla a byla inspirací pro všechny, kteří stále hledají.

Odebírat inspirace a novinky