Začalo to syrovou stravou, ale cesta nás dovedla k tomu, že styl stravování má každý jiný - jen je třeba se k němu dopracovat. Rawmania teď není ukázkou raw food, ale inspirací, že jedna surovina se může zpracovat nejrůznějšími způsoby a je jen na vás, který si vyberete a jakou cestou se k němu dostanete. Je načase pro jednou poslouchat zase sebe.

Proteinová kaše

Proteinová kaše

RAWMANIA
Recept
Pro milovníky vanilkových proteinů :)

Občas cítím, že potřebuji něco dodat. A to zrovna v době, kdy přece jen dávám tělu fyzicky více zabrat. Takže když pak přijde na jídlo, dopřávám si mnohem sytější porce. Tato kaše je jednou ze dvou proteinových jídel, které si ráda připravuji. Buď si udělám vanilkové proteinové smoothie, nebo nepřidávám tolik vody a vytvořím tuto kaši, kterou pak zdobím ovocem a jinými superpotravinami. Zkrátka vším, co mi přijde pod ruku. Občas přisypu i bezlepkové ovesné vločky nebo naklíčená semínka.

proteinova kase

Vanilkový protein, který používám (odkaz v receptu), obsahuje pouze rostlinné složky a je v bio a raw kvalitě, takže se nemusíte bát, že byste tělu dodávali něco chemicky vytvořeného. Mám ho ráda i díky jeho plné vanilkové chuti, která receptům přece jen dodává větší šmrnc. Používám ho hlavně do smoothies nebo i proteinových kuliček. Tak ať chutná!

 • Suroviny:

  1 porce

  • 2 banány - můžou být i zmrzlé
  • 1 lžíce vanilkového proteinu

    - koupíte zde 

  • 1 lžička chia semínek

    - koupíte zde 

  • pár lžiček rostlinného mléka - podle potřeby
  • špetka vanilkového prášku
  • ovoce na ozdobení
 • Postup:
  1. Banány, protein, chia, trochu mléka a vanilkový prášek rozmixujeme dohromady a nalijeme do misky.
  2. Zdobíme ovocem a podáváme!
 • Ať se vám recept podaří! Přeji dobrou chuť. Pokud se vám recept líbí nebo jste si na něm už i pochutnali, budu ráda za váš komentář (níže na stránce) a za sdílení receptu s vašimi přáteli :)
Kategorie: Snídaně a svačinky Naposledy změněno čtvrtek, 22. červen 2017

Autor:

Barbora Karchová

Začalo to v roce 2013 prvními recepty a vyvrcholilo to kuchařkou v roce 2017. Rawmania se mi pod ruky formovala po dlouhou dobu až mě dovedla k vlastní cestě, která není ani raw a ani vegan. Naučila jsem se poslouchat své tělo a dávat mu to, co zrovna potřebuje. Poslouchat své srdce a své aktivity směřovat tam, kde je mi dobře. Aktuálně se věnuji marketingu a projektovému managementu. Starám se o to, aby Rawmania nadále rostla a byla inspirací pro všechny, kteří stále hledají.

Komentáře

Michelle Michelle01.11.2018 13:47
Dobrý den,
Promiňte, ale když čtu ty vaše raw recepty a hodíte do toho mix protein, který je vlastně zpracovaný, tudíž nemůže být "raw" a ještě k tomu je to americký produkt, tj. není ani z lokálních zdrojů, tak nemám úplně důvěru k vašim web-stránkám...jestli chcete být raw, tak jeďte na domácích čerstvých potravinách a nevozte ze zahraničí ty, které jsou zpracované a mají nějakou dobu trvanlivosti, tudíž nejsou raw...
Odpovědět | Odpovědět s citací | Citovat

Odebírat inspirace a novinky