Začalo to syrovou stravou, ale cesta nás dovedla k tomu, že styl stravování má každý jiný - jen je třeba se k němu dopracovat. Rawmania teď není ukázkou raw food, ale inspirací, že jedna surovina se může zpracovat nejrůznějšími způsoby a je jen na vás, který si vyberete a jakou cestou se k němu dostanete. Je načase pro jednou poslouchat zase sebe.

Jahoda-pomeranč

Jahoda-pomeranč

RAWMANIA
Recept
…a nejen to!

Mám ráda tyto ovocné šťávy s vůní jahod a kyselostí citrusů. Jakoby říkaly: „Léto je tady!“ a zároveň dodávaly energii na všechny letní aktivity, na které se tak těšíme. Jsou zdravé, svěží a pomáhají nám udržet váhu a být fit po celou dobu :-)

jahoda pomeranc mrkev6

Nehledě na to, že kombinace mrkve, nějaké té zeleně, pomeranče a jahod je tak dokonalá, že jí budete chtít pít litry. A pokud máte těchto surovin doma opravdu hodně, proč ne. Když chce vaše tělo ovoce, pořádně mu dopřejte.

jahoda pomeranc mrkev8

Na nic nečekejte a tuto kombinaci vyzkoušejte hned, jak budete mít doma všechny suroviny!

jahoda pomeranc mrkev10

 • Suroviny:

  1 porce

  • 2 mrkve
  • 2 hrsti jahod
  • hrst polníčku – nebo jiné zeleně
  • 2 pomeranče
 • Postup:
  1. Vše odšťavníme a podáváme.
 • Ať se vám recept podaří! Přeji dobrou chuť. Pokud se vám recept líbí nebo jste si na něm už i pochutnali, budu ráda za váš komentář (níže na stránce) a za sdílení receptu s vašimi přáteli :)
Kategorie: Smoothie a šťávy Naposledy změněno úterý, 3. leden 2017

Autor:

Barbora Karchová

Začalo to v roce 2013 prvními recepty a vyvrcholilo to kuchařkou v roce 2017. Rawmania se mi pod ruky formovala po dlouhou dobu až mě dovedla k vlastní cestě, která není ani raw a ani vegan. Naučila jsem se poslouchat své tělo a dávat mu to, co zrovna potřebuje. Poslouchat své srdce a své aktivity směřovat tam, kde je mi dobře. Aktuálně se věnuji marketingu a projektovému managementu. Starám se o to, aby Rawmania nadále rostla a byla inspirací pro všechny, kteří stále hledají.

Odebírat inspirace a novinky