Začalo to syrovou stravou, ale cesta nás dovedla k tomu, že styl stravování má každý jiný - jen je třeba se k němu dopracovat. Rawmania teď není ukázkou raw food, ale inspirací, že jedna surovina se může zpracovat nejrůznějšími způsoby a je jen na vás, který si vyberete a jakou cestou se k němu dostanete. Je načase pro jednou poslouchat zase sebe.

Kakaové mandle

Kakaové mandle Doporučený

RAWMANIA
Recept
Výborné kakaové mandle, které vás okouzlí!

Jelikož mandle ve skořici (recept) měly opravdu velký úspěch – a to nejen u nás samozřejmě, vymyslela jsem další recept těchto skvělých měkkých mandliček v cukru. Tentokrát s kakaovou příchutí.

cokoladove mandle2

Tyto recepty mandlí v cukru, jsou úžasné v tom, že jsou poměrně rychlé a jednoduché. Nehledě na to, že šťastlivci, kteří je dostanou náhodou u vás ochutnat se do nich zamilují. :) Pokud jste dostali chuť na něco sladkého, doporučuji navštívit i naše další kategorie - koláče, řezy nebo sušenky!

cokoladove mandle1

Pokud by vás překvapila příliš tmavá barva kakaa, je to tím, že jsem použila klasické kakao (nešlo o raw kvalitu). Kakao v raw kvalitě by mělo mít trochu světlejší barvu. Ale mně bohužel raw kakao došlo a musela jsem šáhnout do starých zásob. Výběr kakaa ale nechám na vás. I já samozřejmě upřednostňuji raw kvalitu, ale snad to v tomto případě tolik nevadí.

 • Suroviny:

  Menší miska

 • Postup:
  1. Mandličky smícháme s agáve, aby se vytvořil lepivý povrch. Pak přidáme kokosový cukr a kakao.
  2. Snažíme se o to, aby kakao pokrylo všechny mandličky a kokosový cukr mandle dostatečně osladil. Podle chuti přidejte více kakaa.
  3. Sušíme 5-8 hodin. Užijte si je!
 • Ať se vám recept podaří! Přeji dobrou chuť. Pokud se vám recept líbí nebo jste si na něm už i pochutnali, budu ráda za váš komentář (níže na stránce) a za sdílení receptu s vašimi přáteli :)
Kategorie: Čokolády a sušenky Naposledy změněno středa, 4. leden 2017

Autor:

Barbora Karchová

Začalo to v roce 2013 prvními recepty a vyvrcholilo to kuchařkou v roce 2017. Rawmania se mi pod ruky formovala po dlouhou dobu až mě dovedla k vlastní cestě, která není ani raw a ani vegan. Naučila jsem se poslouchat své tělo a dávat mu to, co zrovna potřebuje. Poslouchat své srdce a své aktivity směřovat tam, kde je mi dobře. Aktuálně se věnuji marketingu a projektovému managementu. Starám se o to, aby Rawmania nadále rostla a byla inspirací pro všechny, kteří stále hledají.

Odebírat inspirace a novinky