Začalo to syrovou stravou, ale cesta nás dovedla k tomu, že styl stravování má každý jiný - jen je třeba se k němu dopracovat. Rawmania teď není ukázkou raw food, ale inspirací, že jedna surovina se může zpracovat nejrůznějšími způsoby a je jen na vás, který si vyberete a jakou cestou se k němu dostanete. Je načase pro jednou poslouchat zase sebe.

Banánovo-malinové smoothie

Banánovo-malinové smoothie

RAWMANIA
Recept
V letních obdobích vás osvěží, v zimních vám připomene letní dny!

Když jsem poněkolikáté přepisovala recepty a články (doma nebyly žádné velké zásoby, jelikož jsme nejvíce energie dávali do těchto stránek a já měla obrovskou chuť na něco osvěžujícího a sladkého) udělala jsem tento lahodný koktejl, který mě nadmíru uspokojil a dodal energii! Než jsme totiž vychytali všechny chyby na stránkách, chvíli to trvalo. Proto se mohlo stát (a taky stalo, ne jednou), že jakýkoliv článek (všechny) budu muset přepisovat znovu (ještě k tomu v nějakých počítačových kódech). Miluju syrovou stravu a ráda píšu, ale nejsem žádnej ajťák (i když podle toho, co jsem se už naučila, už alespoň z 10% určitě jsem!).

bananovomalinove smoothie3

Banán a maliny jsou perfektní kombinace, která nikdy neomrzí. Použila jsem zmražené maliny, jelikož jsem neměla čerstvé, ale i tak byl koktejl výborný. Banán dodal spoustu cukru, takže jsem neměla chuť na sladké a maliny krásně osvěžily. 

bananovomalinove smoothie6

Pokud máte před sebou dlouhý úkol, dodejte si energii něčím, co uspokojí vaše chuťové buňky. Hned na tom světě bude lépe:)

 • Suroviny:

  1 porce

  • miska malin
  • 1 bánán
  • hrst různých druhů salátu
  • 1 šálek vody

   

 • Postup:
  1. Vše rozmixujeme a vychutnáváme :)
 • Ať se vám recept podaří! Přeji dobrou chuť. Pokud se vám recept líbí nebo jste si na něm už i pochutnali, budu ráda za váš komentář (níže na stránce) a za sdílení receptu s vašimi přáteli :)
Kategorie: Smoothie a šťávy Naposledy změněno čtvrtek, 5. leden 2017

Autor:

Barbora Karchová

Začalo to v roce 2013 prvními recepty a vyvrcholilo to kuchařkou v roce 2017. Rawmania se mi pod ruky formovala po dlouhou dobu až mě dovedla k vlastní cestě, která není ani raw a ani vegan. Naučila jsem se poslouchat své tělo a dávat mu to, co zrovna potřebuje. Poslouchat své srdce a své aktivity směřovat tam, kde je mi dobře. Aktuálně se věnuji marketingu a projektovému managementu. Starám se o to, aby Rawmania nadále rostla a byla inspirací pro všechny, kteří stále hledají.

Odebírat inspirace a novinky