Začalo to syrovou stravou, ale cesta nás dovedla k tomu, že styl stravování má každý jiný - jen je třeba se k němu dopracovat. Rawmania teď není ukázkou raw food, ale inspirací, že jedna surovina se může zpracovat nejrůznějšími způsoby a je jen na vás, který si vyberete a jakou cestou se k němu dostanete. Je načase pro jednou poslouchat zase sebe.

Smoothie ze žlutého melounu

Smoothie ze žlutého melounu

RAWMANIA
Recept
Další skvělé smoothie, který Vás překvapí svou lahodnou chutí.

Už je mi blbý psát o tom, jak je všechno skvělé, lahodné, výborné, úžasné, dobré, vynikající, výjimečné. Ale všechno takové je a já už nenacházím vhodná slova pro tak chuťové zážitky, které na syrové stravě zažíváme. Snad vám nevadí moje nadšení, ale zase nebýt tohoto nadšeného pocitu z našeho životního stylu, nejsou tyto stránky, nejsou recepty a články a není naše spokojenost, která doprovází tuhle činnost. Takže odpusťte mé neustálé výrazy, ale tohle smoothie je opět jednoduché a bezkonkurenční!!

smoothie zluty meloun5

Jsou to tři jednoduché suroviny. Když jsem je dávala do mixéru, měla jsem trochu obavy. Některé ovoce (třeba borůvky) je nejlepší vychutnávat zvlášť, ale tato směs byla tak dobrá, že si ji od teď budu dávat jenom dohromady.

smoothie zluty meloun3

Díky melounu má smoothie osvěžující účinky a také dodá spoustu energie. Banány odvodní a očistí náš organismus od škodlivin a broskve zvyšují odolnost proti stresu a zlepšují imunitní systém.

Dejte si tuhle zdravou bombu, která je jednoduchá a je z ingrediencí, které určitě najdete ve své kuchyni!

 • Suroviny:

  1 porce

  • 1 banán
  • 1 broskev
  • půlka z půlky žlutého melounu
  • voda
 • Postup:
  1. Vše rozmixujemem doléváme vodou na požadovanou hustotu a vychutnáváme :-)
  2. TIP! Do koktejlu můžete přidat trochu máty nebo nějakou zeleň (polníček, špenát, mangold, …). Já přidala polníček a bylo to úžasné!
 • Ať se vám recept podaří! Přeji dobrou chuť. Pokud se vám recept líbí nebo jste si na něm už i pochutnali, budu ráda za váš komentář (níže na stránce) a za sdílení receptu s vašimi přáteli :)
Kategorie: Smoothie a šťávy Naposledy změněno čtvrtek, 5. leden 2017

Autor:

Barbora Karchová

Začalo to v roce 2013 prvními recepty a vyvrcholilo to kuchařkou v roce 2017. Rawmania se mi pod ruky formovala po dlouhou dobu až mě dovedla k vlastní cestě, která není ani raw a ani vegan. Naučila jsem se poslouchat své tělo a dávat mu to, co zrovna potřebuje. Poslouchat své srdce a své aktivity směřovat tam, kde je mi dobře. Aktuálně se věnuji marketingu a projektovému managementu. Starám se o to, aby Rawmania nadále rostla a byla inspirací pro všechny, kteří stále hledají.

Odebírat inspirace a novinky