Začalo to syrovou stravou, ale cesta nás dovedla k tomu, že styl stravování má každý jiný - jen je třeba se k němu dopracovat. Rawmania teď není ukázkou raw food, ale inspirací, že jedna surovina se může zpracovat nejrůznějšími způsoby a je jen na vás, který si vyberete a jakou cestou se k němu dostanete. Je načase pro jednou poslouchat zase sebe.

Trubičky s vanilkovým krémem

Trubičky s vanilkovým krémem Doporučený

RAWMANIA
Recept
Banánové sušené placky s kakaem opět v akci!

Přijde představa. Představa plněných trubiček nebo kornoutků s krémem. Zda se ta představa zrealizuje, to je druhá věc. Vždy, když dělám recept a mám představu, se kterou nemám zkušenosti, může se stát, že recept nevyjde. Což znamená docela dost promarněného času, protože vymyslet recept, zrealizovat, nafotit, upravit a napsat – to je oříšek někdy.

trubicky s vanilkovym kremem2

Ale myslím, že trubičky se mi povedly, dokonce se slepily, což jsem nečekala – předpokládala jsem, že to bude hlavní problém mé představy. I na situaci, kterou jsme měli doma, jsem recept zvládla vytvořit, nafotit a ochránit před Tomem, aby ho před nafocením nesnědl :) Celý byt totiž máme vzhůru nohama, jelikož v naší pidi garsonce stavíme vyvýšenou obývací část. Asi si umíte představit, jak to v garsonce může vypadat. A jelikož máme e-shop, já stále dělám recepty a do toho máme zkouškové, není čas to postavit za jeden den. Takže tu máme takový malý chaos.

trubicky s vanilkovym kremem5

Ale i přesto jsem recept zvládla. A co je nejdůležitější – trubičky jsou úžasné!! Když se naleží, tak jsou vláčné, krásně voní po banánech a kakau a jemný vanilkový krém dodává ten pravý šmrnc!

trubicky s vanilkovym kremem7

Tak se do nich pusťte, protože na Vánoce toho určitě litovat nebudete!

 • Suroviny:

  18 trubiček

 • Postup:
  1. Banánové palačinky vytvoříme podle receptu, ale místo kulatého tvaru uděláme čtverec.
  2. Po usušení nakrájíme placku na asi 5-8 cm široké plátky, které potíráme čokoládou, nejvíce na té straně, která bude na závěr slepovat trubičku.
  3. Takto zamotané trubičky dáme do lednice nebo do mrazáku ztuhnout, aby držely a nerozmotaly se.
  4. Pak je naplníme krémem a dáme opět ztuhnout do lednice, kde je můžeme také uchovávat.
 • Ať se vám recept podaří! Přeji dobrou chuť. Pokud se vám recept líbí nebo jste si na něm už i pochutnali, budu ráda za váš komentář (níže na stránce) a za sdílení receptu s vašimi přáteli :)
Kategorie: Čokolády a sušenky Naposledy změněno pondělí, 2. leden 2017

Autor:

Barbora Karchová

Začalo to v roce 2013 prvními recepty a vyvrcholilo to kuchařkou v roce 2017. Rawmania se mi pod ruky formovala po dlouhou dobu až mě dovedla k vlastní cestě, která není ani raw a ani vegan. Naučila jsem se poslouchat své tělo a dávat mu to, co zrovna potřebuje. Poslouchat své srdce a své aktivity směřovat tam, kde je mi dobře. Aktuálně se věnuji marketingu a projektovému managementu. Starám se o to, aby Rawmania nadále rostla a byla inspirací pro všechny, kteří stále hledají.

Odebírat inspirace a novinky