Začalo to syrovou stravou, ale cesta nás dovedla k tomu, že styl stravování má každý jiný - jen je třeba se k němu dopracovat. Rawmania teď není ukázkou raw food, ale inspirací, že jedna surovina se může zpracovat nejrůznějšími způsoby a je jen na vás, který si vyberete a jakou cestou se k němu dostanete. Je načase pro jednou poslouchat zase sebe.

Raw Pina Colada

Raw Pina Colada

RAWMANIA
Recept
Trocha exotiky?

Zavzpomínejme spolu na nějaký zážitek, kdy jsme se váleli na pláži a pili koktejl. Ach to teplo, ach ta pohoda. Ale u moře nejsme (bohužel) a tak se musíme spokojit pouze s chutí. Ale s jakou! Tento kokosový koktejl s ananasem je výtečný a legendární Pina Coladu může zcela nahradit! 

pina colada4

Základem je kokosové mléko z čerstvého kokosu, které je jako vždy výborné a nemůže se na něm nic zkazit. Celý koktejl je posypaný sice sušeným, ale v koktejlu je jinak jen čerstvý! Můžete použít i sušený kokos místo čerstvého, ale když už, udělejte si domácí sušený, protože kupované někdy obsahují "éčka" pro bělejší zabarvení.

pina colada5

Recept je jednoduchý, obsahuje jen pár ingrediencí a můžete ho podávat přátelům, až budete pořádat narozeniny či jiné oslavy! Užijte si trochu exotiky a vyzkoušejte! :-)

 • Suroviny:

  1 porce

  • 3 cm plátek ananasu
  • 1 banán
  • 200ml kokosového mléka z čerstvého kokosu – recept zde
  • sušený kokos na ozdobu
 • Postup:
  1. Vše rozmixujeme a podáváme s plátkem ananasu! :-)
 • Ať se vám recept podaří! Přeji dobrou chuť. Pokud se vám recept líbí nebo jste si na něm už i pochutnali, budu ráda za váš komentář (níže na stránce) a za sdílení receptu s vašimi přáteli :)
Kategorie: Smoothie a šťávy Naposledy změněno středa, 4. leden 2017

Autor:

Barbora Karchová

Začalo to v roce 2013 prvními recepty a vyvrcholilo to kuchařkou v roce 2017. Rawmania se mi pod ruky formovala po dlouhou dobu až mě dovedla k vlastní cestě, která není ani raw a ani vegan. Naučila jsem se poslouchat své tělo a dávat mu to, co zrovna potřebuje. Poslouchat své srdce a své aktivity směřovat tam, kde je mi dobře. Aktuálně se věnuji marketingu a projektovému managementu. Starám se o to, aby Rawmania nadále rostla a byla inspirací pro všechny, kteří stále hledají.

Komentáře

Fairy Fairy04.06.2016 18:31
Díky Bohu, za to, že jsem našla tento recept...milovala jsem Pina Coladu..když jsem se dala na Vegan/Raw stravu myslela jsem si, že s touto pochoutkou je konec...ale omyl...díky moc lidi za tuto inspiraci a za celé Vaše stránky, ráda sem budu chodit pro inspiraci
Odpovědět | Odpovědět s citací | Citovat
Barbora Karchová Barbora Karchová13.06.2016 10:07
Jé, tak to jsem ráda, že udělá takovou radost :) Doufám, že bude stejně dobře i chutnat! :) B.
Odpovědět | Odpovědět s citací | Citovat
Monika Slim Monika Slim23.08.2017 15:53

Odebírat inspirace a novinky