Začalo to syrovou stravou, ale cesta nás dovedla k tomu, že styl stravování má každý jiný - jen je třeba se k němu dopracovat. Rawmania teď není ukázkou raw food, ale inspirací, že jedna surovina se může zpracovat nejrůznějšími způsoby a je jen na vás, který si vyberete a jakou cestou se k němu dostanete. Je načase pro jednou poslouchat zase sebe.

Datlové smoothie

Datlové smoothie

RAWMANIA
Recept
Jednoduchá kombinace čerstvých datlí a rostlinného mléka.

V regálech najdeme čerstvé datle sice v létě, ale i tak mi to přijde jako takový podzimní recept. Sama mám totiž víc chuť spíše na ovoce než sladké datle nebo ořechová mléka. Ale i když je to léto, může přijít období, kdy se ochladí a moje tělo mi dá vědět, že by přece chtělo něco hutnějšího. A jelikož nám teď počasí moc nepřeje (což já docela oceňuji), tak si říkám, že se teď hodí tento recept zveřejnit. Protože není nic lepšího než u tohoto smoothie koukat ven z okna na letní déšť :)

 datlove smoothie2

Ať vám recept chutná, jak v dešti, tak v suchu a pokud budete mít dostatečně kretivní náladu, nebojte se ho třeba přikořenit chai kořením nebo jinou chuťovkou :)

 • Suroviny:

  1 porce

  • 250ml kešu mléka - recept zde
  • 5 vypeckovaných čerstvých datlí
  • 1 lžička skořice
  • 1 lžička kakaa
 • Postup:
  1. Vše rozmixujeme a podáváme :)
 • Ať se vám recept podaří! Přeji dobrou chuť. Pokud se vám recept líbí nebo jste si na něm už i pochutnali, budu ráda za váš komentář (níže na stránce) a za sdílení receptu s vašimi přáteli :)
Kategorie: Smoothie a šťávy Naposledy změněno středa, 30. srpen 2017

Autor:

Barbora Karchová

Začalo to v roce 2013 prvními recepty a vyvrcholilo to kuchařkou v roce 2017. Rawmania se mi pod ruky formovala po dlouhou dobu až mě dovedla k vlastní cestě, která není ani raw a ani vegan. Naučila jsem se poslouchat své tělo a dávat mu to, co zrovna potřebuje. Poslouchat své srdce a své aktivity směřovat tam, kde je mi dobře. Aktuálně se věnuji marketingu a projektovému managementu. Starám se o to, aby Rawmania nadále rostla a byla inspirací pro všechny, kteří stále hledají.

Odebírat inspirace a novinky