Začalo to syrovou stravou, ale cesta nás dovedla k tomu, že styl stravování má každý jiný - jen je třeba se k němu dopracovat. Rawmania teď není ukázkou raw food, ale inspirací, že jedna surovina se může zpracovat nejrůznějšími způsoby a je jen na vás, který si vyberete a jakou cestou se k němu dostanete. Je načase pro jednou poslouchat zase sebe.

Řepové chipsy s česnekem

Řepové chipsy s česnekem

RAWMANIA
Recept
Další várka chipsů – tentokrát z červené řepy!

Sušené plátky zeleniny a ovoce (chipsy) jsou super volbou na cesty, na sváču nebo jen na zob, když jdete okolo špajzu. Také jsou perfektní do salátů, protože jídlo obohatí o určitou křupavost a dodávají jídlu šmrnc.

repove chipsy10

Pokud neznáte, vyzkoušejte. Máte se na co těšit!

repove chipsy6

  • Suroviny:

    1 menší miska

  • Postup:
    1. Řepu nakrájíme na tenké plátky, které poskládáme vedle sebe do sušičky.
    2. Posolíme, posypeme sušeným česnekem a dáme tak na 10h sušit.
  • Ať se vám recept podaří! Přeji dobrou chuť. Pokud se vám recept líbí nebo jste si na něm už i pochutnali, budu ráda za váš komentář (níže na stránce) a za sdílení receptu s vašimi přáteli :)
Kategorie: Něco na zub Naposledy změněno čtvrtek, 5. leden 2017
Více z této kategorie:

Autor:

Barbora Karchová

Začalo to v roce 2013 prvními recepty a vyvrcholilo to kuchařkou v roce 2017. Rawmania se mi pod ruky formovala po dlouhou dobu až mě dovedla k vlastní cestě, která není ani raw a ani vegan. Naučila jsem se poslouchat své tělo a dávat mu to, co zrovna potřebuje. Poslouchat své srdce a své aktivity směřovat tam, kde je mi dobře. Aktuálně se věnuji marketingu a projektovému managementu. Starám se o to, aby Rawmania nadále rostla a byla inspirací pro všechny, kteří stále hledají.

Komentáře

andy andy29.03.2019 22:19
tieto som skúšala a velmi som sa tešila, lebo repu milujem. no vyšli mi zo sušičky uplne suche a fakt mi nechutili :( neviete kde som mohla spravit chybu?
Odpovědět | Odpovědět s citací | Citovat

Odebírat inspirace a novinky