Začalo to syrovou stravou, ale cesta nás dovedla k tomu, že styl stravování má každý jiný - jen je třeba se k němu dopracovat. Rawmania teď není ukázkou raw food, ale inspirací, že jedna surovina se může zpracovat nejrůznějšími způsoby a je jen na vás, který si vyberete a jakou cestou se k němu dostanete. Je načase pro jednou poslouchat zase sebe.

Malinová zmrzlina

Malinová zmrzlina

RAWMANIA
Recept
Malinová zmrzlina vás zaručeně osvěží a potěší výbornou chutí!

Za celé léto jsem neměla jedinou kupovanou zmrzlinu. Vždy jsem si udělala sama svou domácí a nikdy mi nic nechybělo - recept na banánovou zmrzlinu najdete zde. Domácí raw zmrzliny jsou rychlé, zdravé a daleko chutnější než ty kupované!

malinova zmrzlina10

Navíc maliny jsou zdrojem cenných vitaminů a živin. Posilují naše vlasy, kůži, nehty a buňky a proto jsou také přirazovány mezi elixíry mládí. Zrníčka malin pročišťují střeva a sušené listy jsou vhodné v zimních měsících jako prevence proti chřipce a rýmě. Maliny také snižují krevní tlak a podporují imunitu. Jsou prevencí šerosleposti a zákalu. Malinám by se měli vyhnout lidé trpící na dnu. Jinak jsou plody maliníku bezpečné a velmi prospěšné pro naše tělo:)

 • Suroviny:

  2 porce

  • 1-2 šálky zmrzlých malin
  • 2-3 lžíce agáve či jiného sladidla

    - koupíte zde 

 • Postup:
  1. Buď zmrzlinu vyrobíme v mixéru tím, že vše rozmixujeme do požadované "zmrzlinové" struktury, nebo v odšťavňovači Kuvings.malinova zmrzlina
  2. Zde vyměníme síto na odšťavňování pouzdrem na mražené dezerty a zmrzlé maliny po částech vhazujeme do otvoru. Do hotové zmrzliny vmícháme sladidlo a můžeme podávat!malinova zmrzlina
  3. Sladidlo jsem neodměřovala. Každý si přidejte podle své chuti. Tom má rád tuto zmrzlinu sladší, já zase kyselejší. Ozdobte meduňkou nebo mátou a pusťte se do ní! malinova zmrzlina
 • Ať se vám recept podaří! Přeji dobrou chuť. Pokud se vám recept líbí nebo jste si na něm už i pochutnali, budu ráda za váš komentář (níže na stránce) a za sdílení receptu s vašimi přáteli :)
Kategorie: Zmrzliny Naposledy změněno čtvrtek, 19. leden 2017
Více z této kategorie:

Autor:

Barbora Karchová

Začalo to v roce 2013 prvními recepty a vyvrcholilo to kuchařkou v roce 2017. Rawmania se mi pod ruky formovala po dlouhou dobu až mě dovedla k vlastní cestě, která není ani raw a ani vegan. Naučila jsem se poslouchat své tělo a dávat mu to, co zrovna potřebuje. Poslouchat své srdce a své aktivity směřovat tam, kde je mi dobře. Aktuálně se věnuji marketingu a projektovému managementu. Starám se o to, aby Rawmania nadále rostla a byla inspirací pro všechny, kteří stále hledají.

Komentáře

Frigomat Frigomat21.06.2017 23:13
Nádhera - malinová klasika co nezklame! Frigomat
Odpovědět | Odpovědět s citací | Citovat

Odebírat inspirace a novinky