Začalo to syrovou stravou, ale cesta nás dovedla k tomu, že styl stravování má každý jiný - jen je třeba se k němu dopracovat. Rawmania teď není ukázkou raw food, ale inspirací, že jedna surovina se může zpracovat nejrůznějšími způsoby a je jen na vás, který si vyberete a jakou cestou se k němu dostanete. Je načase pro jednou poslouchat zase sebe.

Čokoládové košíčky

Čokoládové košíčky

RAWMANIA
Recept
Banán, čokoláda a kakaové boby. Kdo odolá?

Tento recept je slast nejenom pro oči. Pokud chcete někoho ohromit a přesvědčit ho o jednoduchosti a kráse syrové stravy, čokoládové košíčky jsou to pravé ořechové!

cokoladove kosicky5

Na syrové stravě je krásné to, že i přes svůj výsledný (luxusní) vzhled, je vše rychle hotové. Stačí si tuto kuchyni pořádně osvojit a jste schopní všelijakých velkolepých děl. Proto stíhám zásobovat RAWMANII dvěma recepty denně. Poskytuje toho tolik a člověk může neustále něco objevovat a zkoušet.

cokoladove kosicky9

I když žijeme hlavně jednoduchou stravou, Tom je vždy uchvácen tím, co všechno lze udělat. Rádi si pochutnáme, ale v jednoduchosti je ta největší krása! Ale já ráda ohromuji jak ostatní, tak sama sebe. Proto si občas užíváme těchto gourmet zážitků nebo jimi zásobujeme ostatní.

cokoladove kosicky2

Život je jen o vás. Tak si ho užijte a zpříjemněte si chvilky třeba tímto čokoládovým košíčkem. Bude chutnat jak vám, tak i vašemu okolí.

 • Suroviny:

  Čokoládový košíček

 • Postup:
  1. Čokoládu uděláme podle receptu.
  2. Formy na muffiny dáme do mrazáku a do studených formiček naléváme čokoládu. Začínáme jednou lžící, otočením rozprostřeme čokoládu po bocích a dáme opět ztuhnout. Tento proces zopakujeme alespoň čtyřikrát do doby, než vytvoříme ztuhlý čokoládový košíček, který vyloupneme z formy.
  3. Košíčky naplníme banánem, pokapeme agáve sirupem, posypeme kakaovými boby a dáme znovu ztuhnout.
 • Ať se vám recept podaří! Přeji dobrou chuť. Pokud se vám recept líbí nebo jste si na něm už i pochutnali, budu ráda za váš komentář (níže na stránce) a za sdílení receptu s vašimi přáteli :)
Kategorie: Čokolády a sušenky Naposledy změněno středa, 4. leden 2017

Autor:

Barbora Karchová

Začalo to v roce 2013 prvními recepty a vyvrcholilo to kuchařkou v roce 2017. Rawmania se mi pod ruky formovala po dlouhou dobu až mě dovedla k vlastní cestě, která není ani raw a ani vegan. Naučila jsem se poslouchat své tělo a dávat mu to, co zrovna potřebuje. Poslouchat své srdce a své aktivity směřovat tam, kde je mi dobře. Aktuálně se věnuji marketingu a projektovému managementu. Starám se o to, aby Rawmania nadále rostla a byla inspirací pro všechny, kteří stále hledají.

Odebírat inspirace a novinky