Začalo to syrovou stravou, ale cesta nás dovedla k tomu, že styl stravování má každý jiný - jen je třeba se k němu dopracovat. Rawmania teď není ukázkou raw food, ale inspirací, že jedna surovina se může zpracovat nejrůznějšími způsoby a je jen na vás, který si vyberete a jakou cestou se k němu dostanete. Je načase pro jednou poslouchat zase sebe.

Ovocná kaše

Ovocná kaše

RAWMANIA
Recept
Banán, hruška ,skořice – mňam!

Stýská se vám po krupičné kaši? Já vám sice nezaručím tu mléčnou příchuť, ale konzistenci a výbornou chuť ano. Navíc se skořicí a datlemi to krupicovou kaši opravdu skoro připomíná!

ovocna_kase2

Věřím, že někomu se můžou zdát některé moje recepty takové obyčejné, ale já mám ráda jednoduchost. I před raw jsem si složité recepty zjednodušovala jak v ingrediencích (jednoduše jsem některé nepoužila nebo nahradila), tak v postupu (způsob "smíchat vše dohromady" byl můj nejoblíbenější). Bohužel, ne vždy z toho vyšla tak dokonalá chuť, ale to bylo jen pro to, že mi vařená strava zkrátka nevyhovovala. V syrové stravě se vždy něco smíchá dohromady a při použití nejmenšího množství ingrediencí může vzniknout něco dokonalého.

ovocna_kase1

A proto mám ráda syrovou stravu, pro svou jednoduchost, dokonalou chuť a rychlou přípravu!

ovocna_kase4

A v tomto receptu je vše dohromady. Podle mě je to pro děti jako dělané – jemné, chutné, z ingrediencí, které dobře stráví a jednoduché. Ale i jako snídaně pro dospělé rawmaniaky je tento recept samozřejmě také vhodný :-)

 • Suroviny:

  1 porce

  • 2 banány
  • 1 hruška
  • hrst datlí
  • skořice
 • Postup:
  1. Banány a hrušku rozmixujeme na jemnou kaši.
  2. Tu dáme do misky, posypeme nakrájenými datlemi a skořicí a je hotovo!
  3. Doporučuji kaši rychle sníst, díky banánu po chvíli hnědne :-)
 • Ať se vám recept podaří! Přeji dobrou chuť. Pokud se vám recept líbí nebo jste si na něm už i pochutnali, budu ráda za váš komentář (níže na stránce) a za sdílení receptu s vašimi přáteli :)
Kategorie: Snídaně a svačinky Naposledy změněno středa, 4. leden 2017

Autor:

Barbora Karchová

Začalo to v roce 2013 prvními recepty a vyvrcholilo to kuchařkou v roce 2017. Rawmania se mi pod ruky formovala po dlouhou dobu až mě dovedla k vlastní cestě, která není ani raw a ani vegan. Naučila jsem se poslouchat své tělo a dávat mu to, co zrovna potřebuje. Poslouchat své srdce a své aktivity směřovat tam, kde je mi dobře. Aktuálně se věnuji marketingu a projektovému managementu. Starám se o to, aby Rawmania nadále rostla a byla inspirací pro všechny, kteří stále hledají.

Odebírat inspirace a novinky