Začalo to syrovou stravou, ale cesta nás dovedla k tomu, že styl stravování má každý jiný - jen je třeba se k němu dopracovat. Rawmania teď není ukázkou raw food, ale inspirací, že jedna surovina se může zpracovat nejrůznějšími způsoby a je jen na vás, který si vyberete a jakou cestou se k němu dostanete. Je načase pro jednou poslouchat zase sebe.

Malinová kaše

Malinová kaše Doporučený

RAWMANIA
Recept
Jednoduchá ovocná kombinace do letních dnů. 

Tyto jednoduché kaše mám nejradši, protože jsou rychlé a chuťově naprosto dokonalé. Rozmixuje je i tyčový mixér a když je zmrazíte, uděláte si z této směsi výbornou zmrzlinu. Navíc se dá skvěle kombinovat s jakýmkoliv sušeným ovocem a pokud si tyto "smoothie bowls" ozdobíte podle své chuti, je to jídlo, na které se budete vždycky těšit. V případě, že byste dostali pocit, že vás tyto kombinace ovoce nezasytí, nebojte se přidat naklíčenou quinou, namočenou pohanku, oříšky, semínka nebo oblíbené rostlinné proteiny.

malinova kase2

Tento recept se hodí nejen ke svačině, ale i ke snídani. Nebojte se experimentovat, kombinovat různé druhy ovoce, zdobit sušeným či čerstvým ovocem a dochucovat kořením jako je třeba skořice nebo kardamom. Ale hlavně ať vám chutná!

 • Suroviny:

  2 porce

  • 1 mango
  • velká hrst malin
  • 1 nektarinka
  • snítka meduňky, máty nebo bazalky
  • kakaové boby a moruše na ozdobu
 • Postup:
  1. Vše rozmixujeme dohromady a podáváme bohatě zdobené oblíbeným sušeným nebo čerstvým ovocem.
 • Ať se vám recept podaří! Přeji dobrou chuť. Pokud se vám recept líbí nebo jste si na něm už i pochutnali, budu ráda za váš komentář (níže na stránce) a za sdílení receptu s vašimi přáteli :)
Kategorie: Snídaně a svačinky Naposledy změněno úterý, 6. červen 2017

Autor:

Barbora Karchová

Začalo to v roce 2013 prvními recepty a vyvrcholilo to kuchařkou v roce 2017. Rawmania se mi pod ruky formovala po dlouhou dobu až mě dovedla k vlastní cestě, která není ani raw a ani vegan. Naučila jsem se poslouchat své tělo a dávat mu to, co zrovna potřebuje. Poslouchat své srdce a své aktivity směřovat tam, kde je mi dobře. Aktuálně se věnuji marketingu a projektovému managementu. Starám se o to, aby Rawmania nadále rostla a byla inspirací pro všechny, kteří stále hledají.

Odebírat inspirace a novinky