Začalo to syrovou stravou, ale cesta nás dovedla k tomu, že styl stravování má každý jiný - jen je třeba se k němu dopracovat. Rawmania teď není ukázkou raw food, ale inspirací, že jedna surovina se může zpracovat nejrůznějšími způsoby a je jen na vás, který si vyberete a jakou cestou se k němu dostanete. Je načase pro jednou poslouchat zase sebe.

Banánové smoothie s kakaovými boby

Banánové smoothie s kakaovými boby Doporučený

RAWMANIA
Recept
Lahodný "mléčný" shake!

Ne vždy mám chuť na své oblíbené pomerančové džusy. A tak si občas uděláme s Tomem toto lahodné smoothie. Kombinace banánu, kakaových bobů a silného mandlového mléka dělá z tohoto smoothie skvělý nápoj pro skvělé chvíle.

Nehledě na to, jak moc jednoduché všechno je. Jen to naházíte do mixéru a vše máte do chvíle dokonale rozmixované. A lahodné jídlo je na světě. Nikdo mi neříkejte, že syrová strava je složitá. Není, je perfektně jednoduchá!

bananovy shake4

Místo mandlového mléka můžete použít třeba lískové (recept zde) nebo konopné (recept zde), protože svou silnou aromatickou chutí krásně nahradí klasické mléko a k banánům se hodí. A navíc jsou obě moc zdravá a příjemně to obohatí váš jídelníček.

Neznám lahodnější smoothie než je tohle. Opravdu, a to jich tu mám taky docela dost (recepty zde). Takže pokud si chcete dát na snídani něco dokonalého, zkuste tento recept. :-)

 • Suroviny:

  1 sklenice

  • 1 šálek mandlového mléka - recept zde
  • 2 lžíce drcených kakaových bobů

    - koupíte zde 

  • 3 datle
  • 2 banány
  • dužina z poloviny vanilkového lusku
 • Postup:
  1. Vše rozmixujeme do hladké konzistence a podáváme!
 • Ať se vám recept podaří! Přeji dobrou chuť. Pokud se vám recept líbí nebo jste si na něm už i pochutnali, budu ráda za váš komentář (níže na stránce) a za sdílení receptu s vašimi přáteli :)
Kategorie: Smoothie a šťávy Naposledy změněno úterý, 3. leden 2017

Autor:

Barbora Karchová

Začalo to v roce 2013 prvními recepty a vyvrcholilo to kuchařkou v roce 2017. Rawmania se mi pod ruky formovala po dlouhou dobu až mě dovedla k vlastní cestě, která není ani raw a ani vegan. Naučila jsem se poslouchat své tělo a dávat mu to, co zrovna potřebuje. Poslouchat své srdce a své aktivity směřovat tam, kde je mi dobře. Aktuálně se věnuji marketingu a projektovému managementu. Starám se o to, aby Rawmania nadále rostla a byla inspirací pro všechny, kteří stále hledají.

Komentáře

Freshlemon Freshlemon14.04.2020 19:02
Autorka má pravdu, toto smoothie je opravdu dokonalé. Už dlouho jsem neměl něco tak dobrého.
Odpovědět | Odpovědět s citací | Citovat

Odebírat inspirace a novinky