Syrová strava je krásná v tom, že je tak všestranná a jednoduchá – i když se to možná zpočátku tak nezdá. Není to ale jediný způsob stravování. Sama zastávám i veganství, ale jelikož jsem zjistila, že mi raw food vyhovuje nejvíce, tvoří ovoce a listová zelenina většinu mého jídelníčku.
Proteinové kuličky pro sportovce

Proteinové kuličky pro sportovce

RAWMANIA
Recept
Sportovci vyzkoušejte, jsou naprosto perfektní a unikátní!

Je zvláštní, jak tyto proteiny neskutečně zajímavě ochucují jakýkoliv recept. Ať už je to smoothie nebo tyto kuličky, vždy jde o originální chuť, která hezky oživí jídelníček. Navíc se jedná o čistě raw veganský protein, takže pokud do svého života dáváte trošku více pohybu, určitě tyto proteiny vyzkoušejte. Jsou skvělé na celkovou regeneraci svalů a navíc při sportu mnohem více zasytí, což pokud opravdu aktivně sportujete, vaši vynaloženou energii je třeba následně dodat. A tyto proteiny jsou na to jako dělané – a hlavně chutné! :)

Já vím, že kuličky dělám poslední dobou často, ale přijdou mi tak jednoduché a skvělé, že mám potřebu je udělat na 100 způsobů – hm, nápad na další e-book? Možná, však se nechte překvapit. Nápadů na kuličky mám spoustu, takže se můžete těšit buď na velkou nálož inspirace v e-book nebo tady na webu!

Mějte se krásně, užívejte si příchozího léta a sportujte :)

 • Suroviny:

  15 kuliček

  • necelý šálek oříšků (já použila kešu a mandle)
  • čtvrt šálku datlí – namočených na min. 3 hodinky
  • 3 lžíce kokosového cukru
  • 1 lžíce chia semínek
  • čtvrt šálku kokosu
  • 1 vrchovatá lžíce proteinu Sunwarrior
  • 2 lžíce kakaových bobů
 • Postup:
  1. Oříšky rozmixujeme na jemnou směs.
  2. Přidáme ostatní suché ingredience a promícháme.
  3. Následně přidáme přecezené datličky a vytvoříme těsto.
  4. Pak už stačí jen koulet kuličky a obalovat třeba v kokosu nebo kokosovém cukru!
 • Ať se vám recept podaří! Přeji dobrou chuť. Pokud se vám recept líbí nebo jste si na něm už i pochutnali, budu ráda za váš komentář (níže na stránce) a za sdílení receptu s vašimi přáteli :)
 • Pokud byste chtěli další jedinečné recepty, které na stránkách nenajdete, najdete je v mých knížkách. Kdybyste se chtěli naučit, jak se v kuchyni správně otáčet, pořádám kurzy, nejčastěji u sebe doma. A kdybyste hledali, kde si nakoupit kvalitní a zároveň cenově dostupné suroviny, superpotraviny a zdravé mlsání můžete nakoupit na Svět plodů.

Kategorie: Čokolády a sušenky Naposledy změněno pondělí, 20. únor 2017

Autor:

Barbora Karchová

Raw food/živá strava je pro mě citová záležitost. Nejde jen o jídlo, ale i o životní styl a takový jiný pohled na svět, který s touto stravou získáte. Začnete se více starat sami o sebe a tím se vám začne pomalu měnit život...

A protože mě raw food opravdu baví, zatím jsem neztratila inspiraci pro syrové recepty. A tak realizuji každou představu receptu, která mě napadne. Snažím se vše vysvětlit jednoduše a používat dostupné suroviny. Nejsem profi kuchařka, jen vášnivý samouk, který se zamiloval do jednoduchosti a lahodnosti raw receptů. 

Jak jsem říkala, raw food není jen o ovoci a zelenině, ale také o životním stylu. Proto se moje články týkají všech směrů, které se tohoto způsobu života nějak dotýkají. Ráda píšu hlavně o svých zkušenostech a většina článků vznikne právě jednou jedinou myšlenkou, která ve výsledku vytvoří celý článek. A ten tu pak můžete najít.

Tvoření RAWMANIE se pro mě stalo každodenní záležitostí a vášní. A pokud je tento obsah vášní i pro vás, je to znamení, že jsme oba s Tomem odvedli opravdu dobrou práci! :)

"The only limits you have are the limits you believe!"