Začalo to syrovou stravou, ale cesta nás dovedla k tomu, že styl stravování má každý jiný - jen je třeba se k němu dopracovat. Rawmania teď není ukázkou raw food, ale inspirací, že jedna surovina se může zpracovat nejrůznějšími způsoby a je jen na vás, který si vyberete a jakou cestou se k němu dostanete. Je načase pro jednou poslouchat zase sebe.

Proteinové kuličky pro sportovce

Proteinové kuličky pro sportovce

RAWMANIA
Recept
Sportovci vyzkoušejte, jsou naprosto perfektní a unikátní!

Je zvláštní, jak tyto proteiny neskutečně zajímavě ochucují jakýkoliv recept. Ať už je to smoothie nebo tyto kuličky, vždy jde o originální chuť, která hezky oživí jídelníček. Navíc se jedná o čistě raw veganský protein, takže pokud do svého života dáváte trošku více pohybu, určitě tyto proteiny vyzkoušejte. Jsou skvělé na celkovou regeneraci svalů a navíc při sportu mnohem více zasytí, což pokud opravdu aktivně sportujete, vaši vynaloženou energii je třeba následně dodat. A tyto proteiny jsou na to jako dělané – a hlavně chutné! :)

Já vím, že kuličky dělám poslední dobou často, ale přijdou mi tak jednoduché a skvělé, že mám potřebu je udělat na 100 způsobů – hm, nápad na další e-book? Možná, však se nechte překvapit. Nápadů na kuličky mám spoustu, takže se můžete těšit buď na velkou nálož inspirace v e-book nebo tady na webu!

Mějte se krásně, užívejte si příchozího léta a sportujte :)

 • Suroviny:

  15 kuliček

  • necelý šálek oříšků (já použila kešu a mandle)

    - koupíte zde 

  • čtvrt šálku datlí – namočených na min. 3 hodinky
  • 3 lžíce kokosového cukru

    - koupíte zde 

  • 1 lžíce chia semínek

    - koupíte zde 

  • čtvrt šálku kokosu
  • 1 vrchovatá lžíce proteinu Sunwarrior

    - koupíte zde 

  • 2 lžíce kakaových bobů

    - koupíte zde 

 • Postup:
  1. Oříšky rozmixujeme na jemnou směs.
  2. Přidáme ostatní suché ingredience a promícháme.
  3. Následně přidáme přecezené datličky a vytvoříme těsto.
  4. Pak už stačí jen koulet kuličky a obalovat třeba v kokosu nebo kokosovém cukru!
 • Ať se vám recept podaří! Přeji dobrou chuť. Pokud se vám recept líbí nebo jste si na něm už i pochutnali, budu ráda za váš komentář (níže na stránce) a za sdílení receptu s vašimi přáteli :)
Kategorie: Čokolády a sušenky Naposledy změněno pondělí, 20. únor 2017

Autor:

Barbora Karchová

Začalo to v roce 2013 prvními recepty a vyvrcholilo to kuchařkou v roce 2017. Rawmania se mi pod ruky formovala po dlouhou dobu až mě dovedla k vlastní cestě, která není ani raw a ani vegan. Naučila jsem se poslouchat své tělo a dávat mu to, co zrovna potřebuje. Poslouchat své srdce a své aktivity směřovat tam, kde je mi dobře. Aktuálně se věnuji marketingu a projektovému managementu. Starám se o to, aby Rawmania nadále rostla a byla inspirací pro všechny, kteří stále hledají.

Odebírat inspirace a novinky