Začalo to syrovou stravou, ale cesta nás dovedla k tomu, že styl stravování má každý jiný - jen je třeba se k němu dopracovat. Rawmania teď není ukázkou raw food, ale inspirací, že jedna surovina se může zpracovat nejrůznějšími způsoby a je jen na vás, který si vyberete a jakou cestou se k němu dostanete. Je načase pro jednou poslouchat zase sebe.

Čokoládová kaše

Čokoládová kaše

RAWMANIA
Recept
Stačí směs zalít mlékem, nechat nabobtnat přes noc a snídaně je hotová.

Když jsem si vybírala, co si nakoupím v Balíčku zdraví, musela jsem prostě vyzkoušet tuto kakaovou směs, která je sice se špaldovýma vločkama, což bychom správně neměli zařazovat do raw stravy, ale zase obsahuje některé superpotraviny jako jsou třeba acai, moruše nebo chia semínka. A když vás zrovna opustí chuť na smoothies či jinou ovocnou snídani, doporučuji udělat zase nějakou změnu v jídelníčku a přidat třeba tuto kaši.

cokoladova kase1

Stačí ji k večeru zalít mlékem nebo třeba i vegan jogurtem, ráno přidat nějaké ovoce, raw zkaramelizované oříšky, kakaové boby, datle a jiné chuťovky, ať nás to pořádně nabudí a jídlo máte hotové. Směs si můžete vzít kamkoliv s sebou a v chladných dnech použít i teplé rostlinné mléko. Zkrátka pokud vás už vaše snídaně trošku omrzely a má e-book snídaňových receptů už se vám taky okoukala, doporučuji vyzkoušet třeba právě tyto kaše :)

Dobrou chuť!

 • Suroviny:

  1 porce

   

 • Postup:
  1. Suchou směs zalijeme mlékem a necháme přes noc nabobtnat. 
  2. Druhý den ozdobíme pistáciemi, oblíbeným ovocem a kakaovými boby a můžeme se do toho pustit :)
 • Ať se vám recept podaří! Přeji dobrou chuť. Pokud se vám recept líbí nebo jste si na něm už i pochutnali, budu ráda za váš komentář (níže na stránce) a za sdílení receptu s vašimi přáteli :)
Kategorie: Snídaně a svačinky Naposledy změněno neděle, 3. září 2017

Autor:

Barbora Karchová

Začalo to v roce 2013 prvními recepty a vyvrcholilo to kuchařkou v roce 2017. Rawmania se mi pod ruky formovala po dlouhou dobu až mě dovedla k vlastní cestě, která není ani raw a ani vegan. Naučila jsem se poslouchat své tělo a dávat mu to, co zrovna potřebuje. Poslouchat své srdce a své aktivity směřovat tam, kde je mi dobře. Aktuálně se věnuji marketingu a projektovému managementu. Starám se o to, aby Rawmania nadále rostla a byla inspirací pro všechny, kteří stále hledají.

Odebírat inspirace a novinky