Zkouším, testuji, ochutnávám, doporučuji, kritizuji, zkrátka recenzuji vše, co by vás mohlo zajímat. Nehledím na recenzované produkty jako blogerka, které to strčili pod nos k propagaci, ale jako člověk, který chce danou věc upřímně zhodnotit a následně doporučit.
Recenze: citrusovač CitriStar

Recenze: citrusovač CitriStar

RAWMANIA
Recenze
Nenáročný a jeden z mých oblíbených citrusovačů.

Jednoduchý a přitom kvalitní pomocník do domácností, které žijí citrusovými šťávami. Přístroj se nezadrhává ani necestuje po kuchyni. Je stabilní a plastový rotační kužel odšťavňuje všechny kousky citrusů až po kůru a to bez zbytečného tlaku. S tímto citrusovačem může pracovat i malé dítě a pít čerstvou šťávu rovnou ze sklenice. Zkrátka, není nad to si udělat ke snídani čerstvou citrusovou šťávu. Nezapomeňte, že můžete odšťavňovat pomeranče, grepy nebo také mandarinky a samozřejmě citrony.

citristar recenze5

Jedinou nevýhodou je malý prostor pod zobáčkem, kam nedáte vyšší sklenici. Takže když chcete vyrobit šťávu z 1kg pomerančů, musíte v polovině vyměnit sklenice. Ale jinak je CitriStar opravdu kvalitním pomocníkem do domácnosti, který disponuje hlavně svým jednoduchým používáním a spolehlivostí.

citristar recenze6

Nicméně bych ho nedoporučovala náruživým jedincům pro častější odšťavňování větších objemů (několik kg/den). Svou základní funkci na tuto práci samozřejmě zvládá, ale výsledný proces s ním rozhodně není tak snadný, jako třeba s citrusovačem Catler. Ale Catler se zase pohybuje v trochu jiné cenové kategorii, takže je třeba s rozdílem počítat.

citristar recenze1

Za mě má ale palec nahoru a sama ho mám ve své domácnosti! :)

Kategorie: Vybavení kuchyně Naposledy změněno sobota, 9. červenec 2016

Autor:

Barbora Karchová

Raw food/živá strava je pro mě citová záležitost. Nejde jen o jídlo, ale i o životní styl a takový jiný pohled na svět, který s touto stravou získáte. Začnete se více starat sami o sebe a tím se vám začne pomalu měnit život...

A protože mě raw food opravdu baví, zatím jsem neztratila inspiraci pro syrové recepty. A tak realizuji každou představu receptu, která mě napadne. Snažím se vše vysvětlit jednoduše a používat dostupné suroviny. Nejsem profi kuchařka, jen vášnivý samouk, který se zamiloval do jednoduchosti a lahodnosti raw receptů. 

Jak jsem říkala, raw food není jen o ovoci a zelenině, ale také o životním stylu. Proto se moje články týkají všech směrů, které se tohoto způsobu života nějak dotýkají. Ráda píšu hlavně o svých zkušenostech a většina článků vznikne právě jednou jedinou myšlenkou, která ve výsledku vytvoří celý článek. A ten tu pak můžete najít.

Tvoření RAWMANIE se pro mě stalo každodenní záležitostí a vášní. A pokud je tento obsah vášní i pro vás, je to znamení, že jsme oba s Tomem odvedli opravdu dobrou práci! :)

"The only limits you have are the limits you believe!"