Zkouším, testuji, ochutnávám, doporučuji, kritizuji, zkrátka recenzuji vše, co by vás mohlo zajímat. Nehledím na recenzované produkty jako blogerka, které to strčili pod nos k propagaci, ale jako člověk, který chce danou věc upřímně zhodnotit a následně doporučit.
Recenze: jóga e-shop Sitara

Recenze: jóga e-shop Sitara

RAWMANIA
Recenze
Šperky, které jsou spojovány yogou a vnitřní harmonií.

Ani si nepamatuji ten den, kdy jsem se poprvé zamilovala do yogy a celého tohoto životního stylu, který je s ní spojený. Pořád jsem se hledala, ale když se naplno ponořím do yogy a zenových příběhů, cítím se jako doma. Jsem klidná, vyrovnaná a mnohem lépe zvládám ten celodenní shon, který mě dřív občas unavoval. Čím hlouběji jsem poznávala tento styl života, tím více jsem se začala pozorovat a zjistila, že vyhledávám předměty, které mě uklidňují. A tak jsem propadla minerálům a poznala, jaký vliv na mě můžou mít. Zjistila jsem, že v jednotlivých obdobích upřednostňuji vždy jiné a podle jejich účinků jsem poznala, jakým obdobím zrovna procházím a co vyhledávám. Jednou je to růženín, jednou ametyst… Momentálně jsem propadla modrým kamenům, které mají spíš uklidňující účinky – mám po státnicích, tak si chci očividně konečně dopřát trošku klidu.

satira naramek2 

Když si hledám nějaký náramek nebo jiný šperk, snažím se vybrat si ten, který mě zaujme jako první. Až pak čtu účinky jednotlivých kamenů, které mě zaujaly. Kdybyste to udělali naopak, mohly by vás při výběru informace o vybraném šperku ovlivnit. Proto je lepší prostě jen koukat a nejlépe ani nevědět, o jaké minerály se jedná. Pak byste si nemuseli vybrat ten, který opravdu potřebujete. Tento náramek, který jsem si pořídila, je z modrého křemene. Křemen dává tělo do rovnováhy a reguluje energii. V podstatě od doby, co mi přišel, ho nosím skoro denně. Navíc se mi líbí, že jsou jednotlivé kameny opravdu kvalitní, nejsou malinké a každý korálek je jiný a originální. Celý náramek je dále doplněný o stříbrný pozlacený přívěsek ve tvaru lotosového květu. Některé náramky, které se dají pořídit v různých specializovaných obchodech jsou sice krásné, ale většinou všechny stejné - stejná velikost, stejné broušení apod. Tento náramek je ale opravdu kvalitně opracovaný a doslova ho cítíte, když ho máte na ruce :)

satira naramek3

Náramek jsem si pořídila v e-shopu Sitara, který se specializuje na yogu a všechny produkty jsou inspirované ostrovem Bali. Každý produkt je originální a můžete tam najít nejen šperky (které jsou ale opravdu dechberoucí), ale také oblečení nebo originální obaly na karimatky. Majitelka je moc milá a je vidět, že si Bali opravdu zamilovala. Mimochodem kdo by si Bali nezamiloval :)

satira naramek4

Pokud začínáte s yogou, zkuste se více pozorovat a zjišťovat, co s vámi yoga dělá. Není to jen cvičení, je to taky o vnitřní harmonii. Pokud budete více vnímaví, zjistíte, že máte období, kdy upřednostňujete vždy něco jiného a někdy je dobré vědět, proč to tak je. Když pak na odpověď přijdete, budete si ji moct (třeba právě díky těmto šperkům) neustále připomínat. Pokud si zamilujete růženíny, budete mít pocit, že chcete lásku nejen dostávat, ale i dávat. Pokud budete nesmírně toužit po náramku, který jsem si pořídila já, zalije vás vlna klidu vždy, když se na něj podíváte. Minerály mají opravdu něco do sebe a člověk se díky nim o sobě hodně dozví. Tak se jim otevřete a pusťte si je do života. Uvidíte, jaké se začnou dít změny.

Už teď můžete vyzkoušet, jaké šperky vás uchvátí. Když si následně přečtete, co sdělují, možná budete velmi překvapeni, protože se dozvíte, co vlastně v životě hledáte.

Hodně štěstí!

Kategorie: Pomůcky na cvičení Naposledy změněno sobota, 9. červenec 2016

Autor:

Barbora Karchová

Raw food/živá strava je pro mě citová záležitost. Nejde jen o jídlo, ale i o životní styl a takový jiný pohled na svět, který s touto stravou získáte. Začnete se více starat sami o sebe a tím se vám začne pomalu měnit život...

A protože mě raw food opravdu baví, zatím jsem neztratila inspiraci pro syrové recepty. A tak realizuji každou představu receptu, která mě napadne. Snažím se vše vysvětlit jednoduše a používat dostupné suroviny. Nejsem profi kuchařka, jen vášnivý samouk, který se zamiloval do jednoduchosti a lahodnosti raw receptů. 

Jak jsem říkala, raw food není jen o ovoci a zelenině, ale také o životním stylu. Proto se moje články týkají všech směrů, které se tohoto způsobu života nějak dotýkají. Ráda píšu hlavně o svých zkušenostech a většina článků vznikne právě jednou jedinou myšlenkou, která ve výsledku vytvoří celý článek. A ten tu pak můžete najít.

Tvoření RAWMANIE se pro mě stalo každodenní záležitostí a vášní. A pokud je tento obsah vášní i pro vás, je to znamení, že jsme oba s Tomem odvedli opravdu dobrou práci! :)

"The only limits you have are the limits you believe!"