Ráda píšu. Nejen o sobě a svých zkušenostech, ale také o informacích, které vám mohou pomoci vybrat si ten správný životní styl nebo vám odpovědět na vaše otázky ohledně zdravého stravování nebo i osobního života.

Workshop Raw Food "Professional"

Workshop Raw Food "Professional" Doporučený

RAWMANIA
Článek
Chcete se stát profesionály v oblasti raw food? Být si jistí svou prací a nečekat, kdy vás zase něco překvapí? Nevíte si rady s některými recepty a jejich postupy? Tak pak čtěte dále.

Mohla bych vytvořit další tématický kurz, kde se naučíte zase nějaké nové recepty a postupy, kde si pokecáme a vy se najíte a naučíte něco nového. Ale zjistila jsem, že to stejně nic nemění na naší raw food scéně a že se objevuje stále spoustu otázek a odpovědi nepřichází.

A tak jsem vymyslela tento kurz, kde z vás udělám profesionály. Nechci tvrdit, že já profesionál jsem, ale vím, jak vytvořit lehký a výborný raw dort, hladký a tuhý krém, jednoduché a dobré kombinace smoothie, chutné saláty, wrapy, krekry, sušenky... a já nevím, co dalšího. Mám za sebou tříletou praxi v tomto oboru, přes 300 receptů na webu a jednu kuchařku s dalšími 70 recepty. Píšu blog nejen o jídle. Vím, jak na marketing v oblasti raw food a dovolím si říct, že rozumím tomu, jak vše zpropagovat tak, aby to opravdu chytlo za srdce. A ne kvůli penězům (i když chápu, že teď to nevyznívá nejlíp), ale proto, že o věcech, do kterých člověk dává kus srdce, by se mělo mluvit a vědět :)

workshop raw food profesional5

Vím, proč některé krémy netuhnou. Vím, proč některé krekry nedrží pohromadě a wrapy se trhají. Vím, jaký vliv mají různé druhy kešu oříšků na krémy a jaké kombinace používat na smoothies, aby byly dobré a pro tělo dobře stravitelné. Většina raw receptů je pořád o tom samém. Ale to mě nebaví a snažím se z raw receptů udělat něco nového a nevšedního.

A taky si všímám toho, co se dnes v raw oblasti nedělá dobře a pak to zbytečně na tento směr stravování háže špatné světlo.

Rozhodla jsem se to změnit. A třeba o to bude zájem.

workshop raw food profesional2

Sestavila jsem kurz, který bude opravdu nabitý. Bude plný receptů a tvoření. Ano, bude i trošku náročný. Budeme si hodně povídat, probírat vše potřebné k výrobě, seznámím vás se surovinami a podělím se s vámi o zkušenosti, které jsem nasbírala při hledání a spolupráci s dodavateli. Řeknu vám, co od tvorby tohoto jídla očekávat a co ne, čemu se vyvarovat a na co se připravit. Budete si toho možná hodně zapisovat a po odchodu budete možná trošku přehlceni informacemi, přejezení a už mě dlouho nebudete chtít vidět :)

Ale budete odcházet jako profíci, které už nic nepřekvapí. Chci vás naučit tomu, abyste tvořili sami a nepotřebovali k tomu tunu kuchařek. Chci, abyste byli schopní se se vším vypořádat a znali odpovědi na dnešní otázky. Chci, abyste věděli, kde nakupovat, za kolik nakupovat a jak poznat kvalitu surovin. Chci, aby raw food scéna ukázala, že není jen o dortech z kešu oříšků a hráškových polívkách.

Nečekejte žádnou propagaci nějakých dodavatelů. Samozřejmě, že vám dám tipy, kde já sama nakupuji, ale tento kurz je úplně o něčem jiném a kde budete nakupovat ve výsledku vy je naprosto na vás.

Kurz bude trvat celý den, bude pro max. 10 lidí a v prostorech s kuchyní, kde budeme mít vše potřebné.

workshop raw food profesional1

Chcete se dozvědět více a přihlásit se?

Tak na co čekáte!

Více info zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobrazeno: 1352 krát Kategorie: Články Naposledy změněno středa, 16. srpen 2017

Autor:

Barbora Karchová

Raw food/živá strava je pro mě citová záležitost. Nejde jen o jídlo, ale i o životní styl a takový jiný pohled na svět, který s touto stravou získáte. Začnete se více starat sami o sebe a tím se vám začne pomalu měnit život...

A protože mě raw food opravdu baví, zatím jsem neztratila inspiraci pro syrové recepty. A tak realizuji každou představu receptu, která mě napadne. Snažím se vše vysvětlit jednoduše a používat dostupné suroviny. Nejsem profi kuchařka, jen vášnivý samouk, který se zamiloval do jednoduchosti a lahodnosti raw receptů. 

Jak jsem říkala, raw food není jen o ovoci a zelenině, ale také o životním stylu. Proto se moje články týkají všech směrů, které se tohoto způsobu života nějak dotýkají. Ráda píšu hlavně o svých zkušenostech a většina článků vznikne právě jednou jedinou myšlenkou, která ve výsledku vytvoří celý článek. A ten tu pak můžete najít.

Tvoření RAWMANIE se pro mě stalo každodenní záležitostí a vášní. A pokud je tento obsah vášní i pro vás, je to znamení, že jsme oba s Tomem odvedli opravdu dobrou práci! :)

"The only limits you have are the limits you believe!"