Ráda píšu. Nejen o sobě a svých zkušenostech, ale také o informacích, které vám mohou pomoci vybrat si ten správný životní styl nebo vám odpovědět na vaše otázky ohledně zdravého stravování nebo i osobního života.

Zamilovat se do lásky

Zamilovat se do lásky

RAWMANIA
Článek
To magické slovo může v každém vzbuzovat neuvěřitelnou sílu. Poddejte se a otevřete mu svou náruč... Proč?

Svítá, když začínám psát tyto věty a za oknem prší. Opravdu, věřte mi, nerozumím si se zimou, zabalím se do deky a přemýšlím nad slovem láska..

Pokud byste měli charakterizovat svůj život, jaká slova by stála na vrcholku vašeho žebříčku hodnot? Objevilo by se mezi nimi i slovo láska? Láska. Každý hledá lásku. 5 písmen k pomotání hlavy. Prožíváte ale tu skutečnou, sladkou lásku?

Pokud chci dostávat lásku, musím ji sám rozdávat

Veškerá láska začíná uvnitř člověka. Přijetí sebe samých, takových, jací jsme, nám umožňuje úplně a bezpodmínečně přijímat druhé osoby. Při hledání vysněné lásky přijde naše srdce párkrát k úrazu. Měl by to být snad hlavní důvod proč se zastavit a přestat snít o ideálním protějšku?

Díky tomu, že jsme neustále připraveni na seznámení s dokonalým partnerem, jsme také ochotni si ho idealizovat. Je těžké odhadnout, jaká druhá bytost doopravdy je a natož, jaká bude. Navíc u nás existují sklony si namlouvat, že jsme objevili geniální osobu, která splňuje všechny naše požadavky a sny. A kdo z nás dokáže žít sám tak dlouho, aniž by se nezbláznil?

Všichni hladovíme po pozornosti

Důležitější než ono místo, kde se vaše pohledy střetly, je vaše schopnost odhadnout charakter druhého. Kde se máme vlastně naučit rozeznávání znaků, které signalizují, že s osobou, se kterou jsme se setkali, nás zajímá více tlukot srdce, místo běžného roztomilého flirtování? Co když je to láska na první pohled? Myslím tím to naprosté smazání všeho kolem nás, být zahleděni z očí do očí druhé osoby. Existuje něco takového? Možná ano. Možná krátce.

A možná napořád...

Je pravdou, že skoro vždy dostaneme takového partnera, jakého si zasloužíme? Každý z nás nosí v mysli obraz dokonalé životní lásky. Lidi, které potkáváme běžně na ulicích, máme v tendenci srovnávat se svým mentálním seznamem, abychom zjistili, jestli je to TO pravé, co vlastně hledáme. Nakonec se stejně zamilujeme do osoby, která se vymyká naší vysněné představě. Nezapomínejte, že krása je pomíjivá. Při poznávání člověka je důležitý čas. Proto vyčkejme si, až si nás láska sama najde.

Láska umí víc

Ale láska léčí. Nejsou tím teď myšleny hrající se role v romantickém filmu, nýbrž role na buněčné úrovni, která našemu tělu napomáhají k uzdravení. Čím více přirozených propojení a vztahů mezi lidmi v životě máme, tím zdravější můžeme být. Pokud do našeho života, nečekaně, jako blesk z čistého nebe vstoupí láska, odejde z něj osamělost.

Když milujeme a jsme milováni, uvolňuje se směsice léčivých látek, které nás dokážou omámit a zlákat, abychom se stali součástí zamilovaného páru. Při příjemném stavu, jako je stav zamilovanosti, se vyvolává pocit uspokojení, jako míváme k jídlu. Ten pocit uspokojení právě napovídá tomu, proč chceme tuto činnost dále opakovat..stále a stále! Láska je velmi léčivou emocí. Cítíte to kouzlo?

Šťastná vyhlídka budoucnosti

Připadá vám odpuštění jako nepodstatná součást vašeho jednání? Každého z nás se někdy někdo dotkl. Někdy dokonce můžeme přemýšlet o pomstě. Odpuštění a umění odpustit je lék. Myslíte láskyplně? Tím, že v srdci otupíme, můžeme udělat hodně nejen pro své okolí, ale je to především dárek, který dáváme sami sobě.

Láska je bláznivá a nevysvětlitelná. Pokud si jsou dva lidé tak blízko a navzájem přitahováni už napořád, je to ta největší síla ve vesmíru.
Úspěšným v hledání, všem hledajícím i doufajícím, s láskou T.

Láska s chutí jahod

Jahody jsou ideálním ovocem pro očistnou kůru a zároveň dárcem životní energie a síly. Jsou vysoce bohaté na mangan, díky stopovým prvkům zasahujícím do celkového metabolismu člověka, mají schopnost posilovat kosti, vyživovat mozek a nervy. Výborně chutnají, vážou jedovaté těžké kovy ve střevech, podporují růst buněk, posilují vlasy i kůži. Jahody jsou zázračné a navíc tak fotogenické!

  • hrst jahod
  • pro zvýraznění chuti lze přidat borůvky nebo banán
  • zalijeme kokosovou vodou

Vše dohromady rozmixujeme a zdobíme květinami!

zamilovat se do lasky2

Zobrazeno: 1564 krát Kategorie: Archiv magazin Naposledy změněno neděle, 14. únor 2016

Autor:

Tereza Šimková

Kreativní typ. Snílek. Optimista. Milovnice všeho živého, hledající zářící zdraví, vyjadřující své myšlenky, zkušenosti, inspiraci a lásku. Živá syrová strava mi poskytuje volnost a energii. Přijímám své nové poslání, zajímám se o léčitelství, přírodní léčbu ovocem a zeleninou. Pod hladinou se cítím jako ryba ve vodě. Toulám se přírodou, obdivuji přírodu, sluneční paprsky potřebuji k dalším novým dnům. Nebojím se svých snů. Plním si své sny. Nevzdávám se očekávání. Štěstí vyhledává ty, kdo jsou aktivní, skuteční a živí. Ačkoliv nejsem velký řečník, s láskou píši články, které vychází z mého já T.

Nejnovější od Tereza Šimková