Informace o kurzech

Veškeré informace jsou k dispozici po rozkliknutí dané události. Najdete tam podrobný popis události, pokud je vytvořena, tak odkaz na událost na Facebooku, místo konání na mapě, …

Vytvoření účtu

Abyste se mohli na událost zaregistrovat, je třeba být registrovaní na našich stránkách. To Vám do budoucna mnohem zjednoduší další přihlašování na události, přidá přístup k dalším funkcím na webu a už nebude potřeba neustále dokola vyplňovat informace potřebné pro registraci na událost – vyplníte je jen poprvé a následně budou uložena ve Vašem profilu. Dále bude díky tomu možné se z události odhlásit, pokud by Vám nastala nějaká nečekaná záležitost – viz Odhlášení z události.

Registrace na událost

Pro odeslání registrace na událost je třeba mít vytvořený účet (registraci) na RAWMANII, ale není třeba se předem přihlašovat. Přihlašovací formulář, případně registrační formulář (pro vytvoření účtu) bude zobrazen přímo v registračním formuláři na událost. Následně Vám přijde ze systému email s pokyny pro platbu, a jakmile platbu odešlete (dle pokynů v emailu), v systému Vám potvrdím, že mi platba dorazila a Vám přijde potvrzení Vaší registrace. Od tohoto momentu je registrace platná.

Odhlášení z události

Odhlášení z události je možné po odeslání registrace. U události, na které je evidována Vaše registrace, se změní tlačítko „Registrovat“ na „Zrušení registrace“. Samotné odhlášení tedy proběhne pouhým stihnutím tlačítka. Jen mohou nastat dvě možné situace:

Zrušení registrace před odesláním platby

V tomto případě nevznikají žádné storno poplatky. Prostě byla registrace v termínu (viz Podmínky zrušení registrace, uvedené u každé události) zrušena. Jen prosím, buďte ohleduplní. Zrušení registrace zbytečně neoddalujte, ať neočekávám Vaši platbu a může se uvolnit místo pro někoho jiného.

Zrušení registrace po odeslání platby

V tomto případě se odhlaste, stejně jak je výše popsáno. Rozdíl bude v tom, že dostanu upozornění a pokud jsem již zaregistrovala Vaši platbu, tak zahájím proces pro vrácení platby dle podmínek storno poplatků, které jsou uvedeny v emailu s informacemi o platbě. V opačném případě se neváhejte ozvat - jsme přeci jen lidi :)

Pozvání přátel

Na stránce detailu události najdete i funkci „Pozvat přátele“, která umožňuje poslat odkaz na událost Vašim přátelům na email – můžete si připsat vlastní vzkaz :)

Uložení události do kalendáře

Tlačítko na uložení události do kalendáře najdete buď ve výpisu událostí nebo přímo na stránce detailu události. Můžete si ji ukládat do tří kalendářů - Google kalendář, Yahoo kalendář a nebo do Apple kalendáře.

 

Doufám, že si události užijete, naučíte se něco nového a budete odcházet plni nových poznatků. V případě jakéhokoli dotazu mě neváhejte kontaktovat – jsem tu pro Vás! :) B.